Niečo o nás

Spoločnosť HYDRA Computer s.r.o. bola založená v roku 2008. Vzniku predchádzalo viac ako 17 rokov úspešného podnikania formou živnosti. Od samého začiatku podnikania sa orientujeme na poskytovanie služieb, budovanie a správu IT zdrojov pre zmluvné organizácie.

Poskytujeme široké spektrum služieb v najvyššej kvalite. Spokojnosť a dôvera našich obchodných partnerov je našim základným cieľom, ktorý chceme dosiahnuť individuálnym prístupom a dôslednou analýzou každej požiadavky.

Niekedy si ľudia myslia, že existujú iba dve možnosti, ako sa starať o IT potreby vašej spoločnosti: buď ich zvládnete sami vybudovaním vlastného IT tímu, alebo ich zadáte externej spoločnosti poskytujúcej podporu a služby IT.

Ale vždy budú chvíle, keď váš interný tím bude potrebovať ďalšiu podporu. Napríklad, ak je inžinier chorý alebo je na dovolenke, pravdepodobne budete potrebovať niekoho, kto ho bude kryť. A ak je váš tím už zaneprázdnený riešením veľkého problému, čo sa stane, ak sa objaví ďalší problém s IT?

To isté platí, ak je vo vašom tíme medzera v zručnostiach, najmä ak sa vyžaduje znalosť najaktuálnejších počítačov Mac pre firmy – ako budete postupovať, ak vaši inžinieri narazia na problém, ktorý nevedia vyriešiť? Alebo možno chcete implementovať novú technológiu Mac ci iOS od Apple, ale nemáte nikoho, kto by mal aktuálne zručnosti alebo skúsenosti?