Change Management

Čo to je a prečo to potrebujete?

Pokiaľ ide o technológiu, nič nezostane navždy rovnaké. Nakoniec každé zariadenie, ktoré vaša firma používa, dosiahne koniec svojho životného cyklu a bude potrebné ho vymeniť. Časom sa pravdepodobne zmenia aj vaše obchodné potreby – to znamená, že v určitom bode budete pravdepodobne chcieť aktualizovať, inovovať alebo pridať do svojho kancelárskeho softvéru.

To, že je zmena prirodzená, však neznamená, že je jednoduchá – najmä ak plánujete veľa zmien naraz, ktoré ovplyvnia spôsob, akým vaši zamestnanci pracujú alebo ako bude vaša spoločnosť fungovať. Ak tieto zmeny nie sú implementované správne, existuje riziko, že namiesto pomoci spôsobia veľa nechcených porúch, technicky aj emocionálne.

To je dôvod, prečo je IT Change Management taký dôležitý: v podstate je to súbor procesov na zabezpečenie toho, aby veľké zmeny technológie čo najmenej zasahovali do chodu vášho podnikania. Ako špecialisti na podporu podnikania Mac a Windows, experti na Windows a Mac zariadenia v HYDRA Computer pomáhajú firmám zabezpečiť proces riadenia zmien IT hladko a efektívne. Z tejto nesmierne dôležitej úlohy sa zbavíme bolesti hlavy a starostí.